Jdi na obsah Jdi na menu

Pláž TSILIVI 

ObrazekDlouhá pláž pokrytá jemným pískem se pozvolně svažuje do křišťálově čistého moře. Pláž leží jen 6 km severozápadně od hlavního města celého ostrova nedaleko městečka Planos. Pro návštevníky je připraven velký výběr obchodů, taveren, barů a restaurací.

 

 

Pláž LAGANAS

ObrazekJedno s nejpopulárnějích rekreačních míst na ostrově. Leží na jižním pobřeží přesně 11 km jižně od města Zakynthos. Písešná, 9 kilometrů dlouhá pláž (nejdelší v Řecku) v kombinaci s rušným nočním životem a vábí každé léto spoutu turistů. Záliv Laganas svírá tři malé ostrůvky "Pelouzo" "Marathonisi" a "St. Sotis". Pro návštevníky je připraven velký výběr obchodů, taveren, barů a restaurací. Dále je možno, pro zpestření dovolené, vybírat z široké škály vodních sportů.

Pláž Limni KERI

ObrazekPřekrásná pláž je obklopena velkým množstvím taveren a restaurací. Tato oblast je, pro svá přírodní smolná vřídla zmiňovaná Herodotem, jedinečná už od antických dob.

 

 

 

Pláž VASILIKOS - Ag. Nikolaos

ObrazekKrásná, písečná pláž je součástí jednoho z mnoha malých zálivů, kterými je oblast Vasilikos příznačná. Tato pláž leží 15 km jihovýchodně od města Zakynthos. Její jméno je odvozeno od místní stejnojmené kaple.

 

 

 

Pláž KALAMAKI

ObrazekNádherné pláž pokrytá zlatavým pískem. Vše je výborně doplňovánho křišťálově čistou vodou. Pláž je vzdálena 7 kilometrů od města v Laganasském zálivu. Jedná se vlastně o prodloužení Laganas Beach. 

 

 

Pláž ALIKES

ObrazekDlouhá, písečná pláž Alikes je jedna z nejznámějších na ostrově. K dispozici pro návštěvníky je velké množství turistických atrakcí a vodních sportů.